TUNCELİ PERTEK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fethi ATEŞ'in 2020-2021 Öğretim Yarıyıl Tatili Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fethi ATEŞ'in 2020-2021 Öğretim Yarıyıl Tatili Mesajı

      22 Ocak 2021 Cuma günü itibarıyla 2020-2021 eğitim öğretim yılının  yarıyıl tatiline  giriyoruz.Salgın hastalık sebebiyle zor ,alışılmadık bir yarıyıl geçirdik. Covid-19 salgını sebebi ile, idareci öğretmen öğrenci ve velilerimize özverilerinden, sabırlarından, yardımlaşmalarından dolayı teşekkür ederim. Çocuklarımızın öğretmenlerimizin sağlığını önceliklerimiz arasında tutarak her şartta sorumlu oldukları çocuklarımıza en iyi eğitim veren öğretmenlerimiz, istek, arzu ve azimleriyle çok mesafe aldılar. 22 Ocak 2021 tarihinde başlayacak tatil döneminin sağlıklı ve verimli geçmesi temennimdir.

       Sevgili Çocuklar;

     Salgın döneminde evlerinizde eğitim öğretime katılımlarınızla göstermiş olduğunuz gayret ve özveriden dolayı sizleri tebrik ediyorum. Yeni normalde karşılaştığımız zorlu şartlara rağmen öğrenmek, başarmak için inanarak verdiğiniz mücadele her türlü takdiri hak ediyor. Bu mücadelemizde gösterdiğiniz sabırdan dolayı da sizi tebrik ediyorum. Başarmak ve sizi yarınlara hazırlamak için önümüze koyduğumuz hedefe ulaşmak için katkınız çok büyük. Bu katkılarınız, inancınız bizim umudumuzu kat kat arttırıyor. Bu tatil boyunca evlerinizde sağlıkla kalmanızı ve tatil sonrasında hazır olmanızı istiyorum.

      Kıymetli veliler,

   Salgın döneminde özellikle anneler çocuklarıyla beraber hareket etmek zorunda kaldılar. Sizin hakkınız ödenmez. Sizler bu dönemde öğretmenlerin çocuklarınız için verdikleri mücadeleye şahitlik yaptınız. Ve öğretmenlerimize yardımcı oldunuz. Sabrınızdan ve katkılarınızdan dolayı sizlere teşekkür ederim.

     Değerli meslektaşlarım,

     Sizler toplumun öznesisiniz. Sizin salgın boyunca yaptıklarınız bir özveri, bir adanmışlık, bir sevda göstergesidir. En zor şartlarda verdiğiniz mücadeleden dolayı ülkenin geleceğini hazırlamada ki özverinizden dolayı sizinle meslektaş olduğum için gurur duyuyorum. Sizlere emanet edilen çocuklarımızı; sosyal, zihinsel ve ruhsal yönleriyle gelişmelerine katkı, verdiğiniz emek çok büyük. Bu kutsal mesleğin mensupları olarak yoğun ve meşakkatli geçen bir dönemin sonunda dinlemeyi hak ettiniz.  Bu vesile ile ilçemizdeki eğitim öğretime verdiğiniz samimi destekten dolayı öğretmen öğrenci ve velilerimize iyi tatiller diliyorum .

 

                                                                                                                                                                           Fethi ATEŞ

                                                                                                                                                                  İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

İstiklal Mah. Atatürk Caddesi No 7 62500 PERTEK/TUNCELİ - 0 (428) 651 24 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.